Nasz zespół

DSC_0652Tomek

Zbyszek

Szef serwisu

tel. +48 602 673 905 zbyszek@e-pajero.pl

DSC_0652Tomek

Tomek

Szef działu sprzedaży import eksport i kontakty z zagranicą

tel. +48 59 821 14 30 tomek@e-pajero.pl

Sebastian

Bartek

Dział handlowy

tel. +48 534 005 537 bartosz.p@carmont.pl

DSC_0658Wioletta

Wioletta

Dział reklamy i marketingu

tel. +48 694 920 615 wioletta@e-pajero.pl

 

Sebastian

Radek

Dział handlowy

tel. +48 728 414 136 radek@carmont.pl

DSC_0381Darek

Darek

Szef magazynu i zaopatrzenia

tel. +48 692 095 530 darek@e-pajero.pl

DSC_0396Bartek

Bartek

Logistyka zamówień

tel. +48 604 433 731 wysylki@e-pajero.pl

DSC_0990_Jan_magazyn

Jan

Magazyn

 

DSC_0326Dawid

Dawid

Dział handlowy

tel. +48 606 586 115 dawid@carmont.pl

Darek

Darek

Kierownik magazynu

tel. +48 692 882 205 dariusz.rz@carmont.pl

Adrianna

Adrianna

Specjalistka ds. zaopatrzenia i księgowości

ada@carmont.pl

Natalia

Natalia

Dział biurowo-administracyjny